Mar de Isla verde 2 bedroom
Gelegen binnen 5 minuten loopafstand van WOW Surfing School, heeft Mar de Isla verde 2 bedroom San Juan appartement een eenvoudige toegang tot Sagrado Corazon treinstation dat op 6 km afstand ligt.
Dit appartement is in de Isla Verde wijk van de stad en vlak om de hoek van Pine Grove Surfing Beach gelegen. Dit appartement ligt dicht bij de Coral Beach Apartments, binnen 12 minuten wandelafstand.
Als gasten verblijven in deze accommodatie, hebben ze toegang tot een patio, een balkon en een kleedruimte voorzien van airconditioning. Voor extra comfort zijn een inloopdouche te vinden bij het appartement. Een droger, een badmuts en badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.
Verrijk uw verblijf met het gemak van koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven in de accommodatie. Mar de Isla verde 2 bedroom appartement is te bereiken op 450 meter van PR-187 & Hotel Marriott Courtyard bushalte.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ocean Park Beach4,9 km
- Barbosa Park4,2 km
- Luchthavens
- San Juan Luis Munoz Marin Luchthaven4,7 km
- Treinstations
- Sagrado Corazon Station6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Droger
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Mini bar
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Mar de Isla verde 2 bedroom appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Mar de Isla verde 2 bedroom appartement is $320. - ❓
Welke luchthaven is het dichtst bij Mar de Isla verde 2 bedroom appartement gesitueerd?
San Juan Luis Munoz Marin luchthaven en Mar de Isla verde 2 bedroom appartement zijn gescheiden door een 0,6 km afstand. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Mar de Isla verde 2 bedroom appartement?
De dichtstbijzijnde bushalte is PR-187 & Hotel Marriott Courtyard en deze bevindt zich op maar 5 minuten lopen van Mar de Isla verde 2 bedroom appartement. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Mar de Isla verde 2 bedroom appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Mar de Isla verde 2 bedroom appartement.